Zaburzenia odżywiania forum, leczenie, przyczyny, artykuły, blog, definicja, profilaktyka, pomoc, terapia, anoreksja i bulimia

Zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia psychiczne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-07 13:31:27

minimini

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 69
Punktów :   

Przyjemność jedzenia zdrowo i Bycie Fit

Przyjemność jedzenia zdrowo i Bycie Fit

Rozmawiałem z kolegą z Massachusetts (gdzie kiedyś żyć) na początku nowego roku i wspomniał, że przebywał chodzenia codziennie rano przed pracą nawet w pięciu stopni pogody. Psychicznie dreszcze, ja skomentował jak odważny był. Jego odpowiedź: że znalazł wielką przyjemność chodzenia i bycia fit. Zgodziłem się.
Tak wielu z disregulated zjadaczy pracuję zobaczyć stawanie się i pobytu dopasowanie jako chore, wół i przeszkadza-bólu szczery w tyłek. Wielu czuje się tak samo o starając się jeść zdrowo. To jest takie dalekie od tego, co pozytywne samoopieki postawa o zdrowie i kondycję to, że chcę niech wszyscy wiedzą, że istnieje inny sposób. Podczas jedzenia odżywcze jedzenie i utrzymać ciało aktywny, masz przypływ dobrych uczuć. Niektóre pochodzą z czystej przyjemności przemieszczania się i dokonywania wyborów pielęgnacyjne dla siebie. Inni przybywają z wiedząc, że robisz najlepiej jak potrafisz i będzie czerpać korzyści teraz iw dół drogi. Można niemal smakować te pyszne uczucie dobrego samopoczucia i samozadowolenia. Mówię wam - nie ma nic bardziej smaczne niż samoopieki i dumy!

Aby dostać się do miejsca znalezienia przyjemności w zdrowie i kondycję, musisz przestać opowiadać sobie, jak straszne jest to proces. Przestań powtarzać: "Nienawidzę tego. To nie jest zabawa. Nie jestem dobrą zabawę. To nie fair, że muszę tak ciężko pracować, nie chcę tego robić. "Nikt nie mógłby znaleźć przyjemność w każdej działalności, jeżeli stale powiedzieć sobie, że są nieszczęśliwi. Zmiana, jak się czujesz, mówiąc sobie, że czujesz się inaczej - że to co robisz jest warte i przyjemne - i stanie się ona tak.

Jeśli już wstręt ćwiczenia lub jeść pożywne jedzenie, nie będzie automatycznie, natychmiast poczuć przyjemność z tych zachowań. To zajmie czas, aby odejść z negatywnymi emocjami i zaszczepić pozytywne. Kiedy już przestał wypowiadająca te działania i są w miejscu bardziej neutralnym, zacząć mówiąc sobie: "Hej, spójrz na mnie, jestem karmienie się dobrze", albo "To jest dobre przenieść moje ciało." Świadomie szukają przyjemności i nie przestawaj, aż znajdziesz coś ty korzystających o jedzeniu zdrowiu lub być bardziej aktywne. Następnie powiększać cokolwiek przyjemność znalazłeś sto-krotnie.

Ani mój przyjaciel Massachusetts ani doszedłem do miejsca bycia dobrym dla siebie, bez ciężkiej pracy. To była długa, wyboista droga dla nas obu, ale tak warto. Pod koniec naszej rozmowy rozmawialiśmy o tym, jak nasze zmagania były już dość dużo tylko odległym wspomnieniem. Co każdy z nas ma na swoim miejscu jest duma robi wszystko, aby zadbać o siebie. Duma, radość, przyjemność, radość, nic nie pobije go.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzakład pogrzebowy bielany zaproszenia-slubne-recznie-robione.eu