Zaburzenia odżywiania forum, leczenie, przyczyny, artykuły, blog, definicja, profilaktyka, pomoc, terapia, anoreksja i bulimia

Zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia psychiczne.

#1 2012-04-07 13:35:36

minimini

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 69
Punktów :   

Zaburzenia odżywiania blog

Znalezienie więcej mojego głosu przez śpiew

Zwracany w tym tygodniu z Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalistów Eating Disorder (IAEDP) konferencji w Południowej Karolinie, gdzie miałem zaszczyt przedstawić z Robyn Hussa i Jenni Schaefer. To było naprawdę "góra-top" doświadczenie dla mnie. Jednym z naszych celów było koniecznie dać profesjonalistów, którzy usłyszą nas na lunchu w sobotę kilka pomysłów, które mogą wykorzystać w celu informowania ich pracę.
Jenni rzeczywiście zrobić trochę badań na ten temat poprzez nieformalne zapytania do swoich znajomych z serwisu Facebook. Jeden z respondentów powiedział jej mocy przyrodzonej w dbającą napisane słowa do znanych melodii. Piosenka często może przenieść nas w sposób, który wypowiadane słowa nie mogą. Aby zilustrować tę ideę, Jenni sugeruje, że mamy wybierać słowa Andrea, że ​​zmieścił się na znajomą melodię "Amazing Grace". Myślałem, że to niesamowity pomysł - Płakałam, gdy po raz pierwszy zasugerował - ale podkreślił, że wybór słowa jak ja / nie mają fenomenalną zdolność "słuchu" prozy jako utworu.

I wysłane Robyn i Jenni liczbę linii od pisania Andrea i wybrali jeden z moich ulubionych z poematu Andrea napisał krótko przed śmiercią: "Ja owinąć sobie w ramiona i trzymać tego daru dla świata." Kiedy udało nam się przećwiczyć naszą prezentację razem w SC, odkryliśmy, że druga linia była potrzebna, gdyż czuł niezręcznie powtórzyć tę linię dwa razy tak, by pasował w rytm "Amazing Grace". I nie szukaj za pośrednictwem moich plików w całym kawałku, że Andrea napisał i odkrył, że następna linia była tak piękna jak w pierwszym, "A to jest mój prezent dać, ale nie moje prawo do zniszczenia." Po powrocie do domu z IAEDP, Robyn uprzejmie ułożyła wideo z kilku klipów Tom miały podczas naszej rozmowy. I podzielić się z wami tutaj.

I miał zamiar po prostu słuchać Jenni i Robyn zaśpiewać ten piękny hołd naszej córki, ale w każdej próbie (śpiewaliśmy 4 utwory - 3 z nich razem) Jenni i Robyn łaskawie zachęcał mnie do śpiewania razem z nimi. Postanowiłem mogę to zrobić tak długo, jak nie nosić mikrofon podczas śpiewu. Uwielbiam śpiewać i zazwyczaj pasuje boisku ale śpiewanie w miejscach publicznych i na scenie był absolutny pierwszy dla mnie. Jenni i Robyn wspierali mnie pięknie przez ten "pierwszy" ... było sprawdzenie na tak wielu poziomach i przynosi uśmiech na mojej twarzy, gdy pamięć pojawia się w moim umyśle. Wykonywanie w ten sposób był to krok w dzieleniu się częścią mojego głosu, który został wyciszony przez dziesiątki lat - za każdym razem śpiewaliśmy Czułem moja dusza wznieść się wyżej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl