Zaburzenia odżywiania forum, leczenie, przyczyny, artykuły, blog, definicja, profilaktyka, pomoc, terapia, anoreksja i bulimia

Zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia psychiczne.

#1 2012-04-07 13:32:38

minimini

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 69
Punktów :   

w odchodzeniu od negatywnego wizerunku ciała

w odchodzeniu od negatywnego wizerunku ciała

Czy uczniowie są w szkole, gimnazjum lub w szkole, mogą skorzystać poprzez zwiększenie ich własnej wartości ciała. Wiemy, że negatywny obraz ciała przyczynia się do ogólnego niezadowolenia, ale również ciało staje się obiektem, na którym ludzie umieszczają swoje negatywne uczucia i doświadczenia. Koncentrujemy się na naszych ciałach, gdy nie chcemy się skupić na trudnych sytuacjach. Dlatego obraz własnego ciała jest tak istotne temat wśród nastolatków i studentów ... ze wszystkimi ludźmi.
Według 1935 książki Schildera, że ​​rozpoczął pierwotnie pojęcie "obraz ciała", czyjeś obraz ciała obejmuje ich postrzeganie estetyki i atrakcyjności seksualnej w jego własnym ciele. *
Kiedy czytam tę definicję, zastanawiam się czy kiedykolwiek świadomie rozważyć seksualnej atrakcyjności w ramach mojej własnej definicji terminu ...
Jako młody, aktora profesjonalnego, miałem do czynienia z niesamowitą presją, aby mieć idealny kształt w celu znalezienia pracy zarobkowej. Sprzeczne komunikaty pochodzą z agentów i dyrektorów pomiarowych mnie do innych aktorek w pokoju, ludzie powiedzieli mi wybielić zęby, lub stracić pięć kilo, czy chodziło o moich zmarszczek. Wszystko to tłuszcz-talk otoczony moje życie i negatywny wpływ na mój wizerunek ciała. Kultura tłuszczu talk miesza się z okropnym stresem bardzo szybko spowodowało mój spada wprost w pułapkę umieszczenie centrum mojego istnienia na moim ciele i kształtu. Moje ciało było przedmiotem Skupiłem się na dzień i noc.
Podobnie jak wielu ludzi młodych i ambitnych, stałem spożywane i obsesję na punkcie nieuporządkowanych zachowań: wypracowanie, bieganie, woskowanie, pedicuring, manicuring i facialing. Nie miałem pojęcia, że ​​byłem na przesunięcie wszystkich moich negatywnych uczuć i emocji na moim ciele ... stało się. A w tej kulturze, te wybory są nagradzani. Ładnie. I poświęcono wyglądać fabulous. Dostałam komplementy. Dostałam rolę. Wygrałem nagród.
Na koniec dnia, jednak byłem nieszczęśliwy. Moja tożsamość i poczucie własnej wartości ciało było otoczone przez poza sądów i opinii. Byłem żywy, oddychający obraz kobiety, która została wyszkolonego do zewnętrznego sprawdzenia i potrzebne poważne uziemienia i wewnętrzne przewodnictwo.

Na szczęście seria ważnych wydarzeń miało miejsce, które doprowadziły do ​​mojej poprawy wizerunku ciała oraz samoakceptacji.
Po pierwsze, zdecydował się rozpocząć w psychoterapii ze wspaniałym lekarza. Nigdy nie walczył z zaburzeniami jedzenia lub innych chorób, ale wybrał terapię, ponieważ była popularna i modna rzecz do zrobienia w Nowym Jorku. Wiedziałem też byłem całkowicie zadowolony i to był czas, aby dowiedzieć się dlaczego.
Po drugie, zaczął brać lekcje śpiewu z kobietą, która by mnie nauczyć, jak korzystać z mojego ciała, by znaleźć mój głos. Z siedzibą w uznanych technik ruchowych, takich jak Alexander, joga oraz szereg masaży i stylu pracy z ciałem w Rolfing, itp.), uczono mnie aspekty mojego ciała, że ​​nie miałem pojęcia istniał. Bardzo szybko po pracy w profesjonalnym badaniu głosu, chciałbym zacząć cieszyć się moje ciało jako coś niesamowicie wyjątkowy i wspaniały.
Moje ciało było teraz mój instrument. Nie była to już wieszak, czy obiekt dla agenta do rynku lub zakupu.
Po trzecie, zainteresowałem się zasięgu i wolontariat. Podłączanie się do większego świata natychmiast zaoferował nową perspektywę, wyższy cel i poczucie przynależności. Kiedy nauczaniu dzieci w Harlemie, nie jesteś naprawdę zainteresowany tym, jak wyglądasz. Obawiasz się, że dzieciaki będą miały dość i że są one bezpieczne.
Wreszcie zacząłem studiować wszystkie 8 kończyny Yoga - nie tylko asan lub fizyczny pozy, ale wachlarz sposobów łączą ciało, umysł i ducha. Ścigam certyfikat z Sojuszem jogi i kontynuował naukę filozofii jogi i tradycji jako część mojej osobistej ewolucji. Nauki o uważności mają decydujące znaczenie dla mojej samoakceptacji ... i do tych, uczę.
Dzisiaj, około 10 lat później, mam zdrowy obraz ciała: mierzę wartość od wewnątrz, jestem zaniepokojony z "równowagi" w moim życiu, a nie ogólnej z rozmiaru, kształtu lub wagi, kocham różnych produktów spożywczych i kulinarny kunszt w tworzeniu ich, jestem stanowczy w swoich związkach, czuję moje uczucia, ja komunikować się poprzez konflikty i rozczarowania i ogarnąć wszystkie aspekty siebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl